Movies
Ratings
196
No Other ChoiceRated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 4.5
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 4.0
Sonic the HedgehogRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 2.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.5
The Age of BloodRated ★ 1.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
NovocaineRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5