Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0