Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
The AviatorRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0