Series
Ratings
87
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Crowned ClownRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Her Private LifeRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 1.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Agatha Christie's MarpleRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
EXO Next DoorRated ★ 0.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5