Series
Ratings
43
One PieceRated ★ 5.0- TrickRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.0- 원피스 4기Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0