Movies
Ratings
589
VivariumRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
CarrieRated ★ 1.5
CarrieRated ★ 2.0
DetachmentRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
CatsRated ★ 3.0
CallRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 2.5
High-RiseRated ★ 3.0
Code 8Rated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.0
The FakeRated ★ 0.5
MidsommarRated ★ 4.0
The VoicesRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0