Movies
Ratings
235
Easy ARated ★ 1.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
TunnelRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 0.5
Like for LikesRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0