Movies
Ratings
950
Me and MeRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.5
ContactRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0- My Father Is HeroRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.0
What IfRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
This Is the EndRated ★ 4.5
MoonRated ★ 4.5
Pawn SacrificeRated ★ 2.5
Another EarthRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5