Movies
Ratings
96
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
ArmandRated ★ 2.0
Crocodile TearsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
A Perfect DayRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 2.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
3670Rated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 3.0