Series
Ratings
14
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0