Movies
Ratings
304
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
BackdraftRated ★ 3.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 2.5
CloverfieldRated ★ 2.5
Batman ReturnsRated ★ 2.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Waikiki BrothersRated ★ 1.5
FriendRated ★ 2.0
The Foul KingRated ★ 3.0