Titles you rated
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
John WickRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
Land of MineRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0