Movies
Ratings
147
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0