Titles you rated
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 3.0