Titles you rated
VenomRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 2.5
PandorumRated ★ 0.5
ValkyrieRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
OseamRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 4.0