Titles you rated
The 8 ShowRated ★ 2.0- DoubtRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Tracer Season 2Rated ★ 3.5
Tracer Season 1Rated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.0