Titles you rated
Minority ReportRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
Our Twisted HeroRated ★ 0.5
Blood RainRated ★ 1.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 0.5
Ghost HouseRated ★ 0.5
My Little BrideRated ★ 0.5
HancockRated ★ 1.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 1.5
Another Public EnemyRated ★ 1.0
MapadoRated ★ 1.5
Small Town RivalsRated ★ 1.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 1.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5