Movies
Ratings
224
The Truman ShowRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
MaRated ★ 1.5
Mission: CrossRated ★ 1.0
Dog DaysRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5- PilotRated ★ 2.0
The 8th NightRated ★ 0.5
Citizen KaneRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5
Purple NoonRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5