Movies
Ratings
100
Batman BeginsRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Love On-AirRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0