Titles you rated
KingmakerRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.5- The Daechi ScandalRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.0