Titles you rated
- O′PENing(오프닝) 2025 - 화자의 스칼렛Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- DoubtRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5- 학전, 그리고 뒷것 김민기Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
ShirobakoRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
HyoukaRated ★ 3.0