Movies
Ratings
64
Coach CarterRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
My Sister's KeeperRated ★ 5.0
American History XRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
New Police StoryRated ★ 4.0
UnknownRated ★ 4.0
UndisputedRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
FelonRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 2.0