Titles you rated
Dirty DancingRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 3.0
BabygirlRated ★ 2.5
WeaponsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.5
Red CliffRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
ShameRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.0
The RosesRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
Private LifeRated ★ 4.0
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
In Her ShoesRated ★ 3.5