Series
Ratings
19
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
The Flash Season 7Rated ★ 4.5
The Flash Season 6Rated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
The Flash Season 5Rated ★ 3.5
The FlashRated ★ 5.0
The OriginalsRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 5.0
Mirzapur Season 1Rated ★ 4.5
GothamRated ★ 3.5
SupergirlRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
iCarlyRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0