Movies
Ratings
63
Jackass 2.5Rated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
Ong Bak 2Rated ★ 2.0
In TimeRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0