Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5