Movies
Ratings
155
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 1.0
Fast FiveRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
UnderworldRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Bloody ReunionRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 5.0
Horror StoriesRated ★ 4.0
Wishing StairsRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 5.0
Memento MoriRated ★ 1.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0