Titles you rated
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5- Saikano: The Last Love Song on This Little PlanetRated ★ 3.5
Persona 4 the animationRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0- Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
South ParkRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0- K-ON!Rated ★ 2.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0