Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The VowRated ★ 5.0
I Am The KingRated ★ 5.0
About a BoyRated ★ 5.0
GloveRated ★ 3.0
FluRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.5