Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
JaneRated ★ 5.0- Out of FashionRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
What IfRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.0