Titles you rated
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0