Titles you rated
SupersonicRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.5
In the Name of the FatherRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 2.0
Black Phone 2Rated ★ 2.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 4.0
HeddaRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Day of the DeadRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 1.5
Happy TogetherRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0