Movies
Ratings
131
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
2012Rated ★ 2.5
GloveRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The Last GodfatherRated ★ 0.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 1.5
FluRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5