Movies
Ratings
123
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
GhostRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0