Titles you rated
SpartacusRated ★ 3.5
The Nokdu FlowerRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.5
HyenaRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5- 당골집Rated ★ 4.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.0- Tears of the AntarcticRated ★ 4.0
Dragon Ball DAIMARated ★ 3.5- MF Ghost Season 2Rated ★ 3.5
MF GhostRated ★ 3.5
Firefighter Daigo: Rescuer in OrangeRated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Super CubRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.0