Titles you rated
KikujiroRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
What a Man WantsRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
RinguRated ★ 3.0
ChloeRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5