Movies
Ratings
297
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5