Movies
Ratings
502
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Taste of TeaRated ★ 4.0
Mystery TrainRated ★ 4.5- Coffee And CigarettesRated ★ 5.0
GrassRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 5.0- CandyRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
OasisRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0- If One Thing Matters: A Film About Wolfgang TillmansRated ★ 3.0