Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
On Chesil BeachRated ★ 2.0