Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Magnificent Life of Marcel PagnolRated ★ 2.5
Phantoms of JulyRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Crocodile TearsRated ★ 3.0
Grand TourRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
By the StreamRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Sasquatch SunsetRated ★ 4.0