Movies
Ratings
130
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
PiratesRated ★ 5.0
Mona Lisa SmileRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Bee MovieRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0