Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 0.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0