Titles you rated
WhiplashRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 0.5
JokerRated ★ 0.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Secret in Their EyesRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 2.5
Repo MenRated ★ 2.5
Breaking and EnteringRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 2.5
UsRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0