Titles you rated
Sin CityRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.0
Rocky IIRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Rambo IIIRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 5.0