Titles you rated
BillionsRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
TamiouRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Dr. RintarōRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.0