Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Aimless BulletRated ★ 5.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
ElleRated ★ 4.0
Indian SummerRated ★ 2.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 2.0
The World of UsRated ★ 3.5
Le DoulosRated ★ 3.5- Mist Whispers Like WomenRated ★ 3.5
My Nights Are More Beautiful Than Your DaysRated ★ 4.0
A Tale of WinterRated ★ 4.0- 순간을 영원히Rated ★ 2.5
The Foul KingRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 5.0
The Man with Three CoffinsRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- 청녀Rated ★ 4.0