Titles you rated
ParasiteRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
VacationRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 3.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 1.0
Break OutRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
BoltRated ★ 3.0