Movies
Ratings
86
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
American WeddingRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.0
Paul Blart: Mall CopRated ★ 3.0
American Pie Presents: Beta HouseRated ★ 4.0
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Bedtime StoriesRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Glory RoadRated ★ 5.0