Movies
Ratings
565
AshfallRated ★ 2.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0