Movies
Ratings
102
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0